Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Sme najlepší vo wordprocessingu na Slovensku!

Sme najlepší vo wordprocessingu na Slovensku!

E-mail Vytlačiť PDF

Výsledková listina celoštátneho kola súťaže v spracovaní informácií na počítači uvádza v kategórii UTX našu študentku Lenku Roháčovú na krásnom deviatom mieste. Lenka je prváčka a už bola v celoslovenskej súťaži v prvej desiatke, blahoželáme!

V kategórii wordprocessing máme celoslovenskú víťazku - Andrea Valnerová z III. A. Druhé miesto išlo do Senice, a tretia na Slovensku je naša Veronika Domanická. V prvej desiatke sme ešte získali šieste, ôsme a desiate miesto (Patrícia Litwiaková, Lucia Slivoňová a Natália Lajtmanová).

Blahoželáme, je to veľký úspech Obchodnej akadémie v Prievidzi a leví podiel na ňom majú okrem šikovných a pracovitých dievčat aj naše učiteľky informatiky Ing. Balková, Ing. Hofierková, RNDr. Kadlečíková. Ďakujeme a blahoželáme.

Posledná zmena na Piatok, 23 Marec 2018 09:06  

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ľubomír Vida - lubomir.vida@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Podľa školského zákona je vzdelávanie v školách organizované podľa dvojúrovňového modelu vzdelávacích programov. Štátny vzdelávací program je pre školu záväzný a určuje základný rámec vzdelávania, definuje požiadavky štátu. V školskom vzdelávacom programe sú špecifikované jednotlivé vzdelávacie oblasti, predmety - obsahy, metódy, formy, prostriedky vzdelávania.

V školskom roku 2017/2018 naša škola vzdeláva žiakov vo dvoch študijných odboroch, podľa samostatných vzdelávacích programov, ktoré sú pravidelne upravované podľa najnovších predpisov, najnovších vedeckých poznatkov a tiež podľa odporúčaní školskej inšpekcie:

 

Súvisiace články