Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Ekonomicko-literárna exkurzia 4. ročníka

Ekonomicko-literárna exkurzia 4. ročníka

E-mail Vytlačiť PDF

11.10.2017 sa 58 žiakov štvrtého ročníka vydalo na každoročnú exkurziu do Bratislavy. Jej tohtoročným cieľom bola Burza cenných papierov, návšteva ďalšej burzy, tentokrát burzy vysokých škôl VAPAC, a v závere dňa sa každý tešil na predstavenie v Divadle ASTORKA KORZO 90. Hoci bolo ráno zamračené, Bratislava nás privítala slnkom a teplom. Na BCP žiakov vstúpili do sveta veľkého obchodovania. NA burze VŠ bolo celkom plno, napriek tomu sa naši žiaci rozpŕchli po celej ploche výstaviska a získavali cenné informácie o podmienkach štúdia na tej-ktorej škole. Medzi stánkami sme zbadali aj našich bývalých žiakov, ktorí propagovali už svoje vysoké školy, čo nás pedagógov veľmi potešilo, veď aj to svedčí o tom, že absolventi našej školy sa o svoje uplatnenie nemusia obávať. Večerné predstavenie bolo  pre mnohých prekvapením. Plánovanú hru nahradila iná, lebo aj herci sú len ľudia, ktorí môžu ochorieť. Napriek tomu sme z Bratislavy odchádzali spokojní z dobre prežitého dňa. Exkurziu pripravili a dozor nad žiakmi vykonali Mgr.J. Hraňová, Ing. V. Hofierková Dekanová a S. Malega.

 

Posledná zmena na Štvrtok, 12 Október 2017 11:00  

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ľubomír Vida - lubomir.vida@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Podľa školského zákona je vzdelávanie v školách organizované podľa dvojúrovňového modelu vzdelávacích programov. Štátny vzdelávací program je pre školu záväzný a určuje základný rámec vzdelávania, definuje požiadavky štátu. V školskom vzdelávacom programe sú špecifikované jednotlivé vzdelávacie oblasti, predmety - obsahy, metódy, formy, prostriedky vzdelávania.

V školskom roku 2017/2018 naša škola vzdeláva žiakov vo dvoch študijných odboroch, podľa samostatných vzdelávacích programov, ktoré sú pravidelne upravované podľa najnovších predpisov, najnovších vedeckých poznatkov a tiež podľa odporúčaní školskej inšpekcie:

 

Súvisiace články